Skład Ocean 21

Codzienne stosowanie OCEAN21, pomoże Ci cieszyć się przez długie lata doskonałą kondycją i zdrowiem. OCEAN21 silnie odkwasza – alkalizuje, oczyszcza z metali ciężkich i toksyn oraz regeneruje Twój organizm. Wzmacnia układ immunologiczny i chroni Cię przed zakażeniami, wirusami, grzybicą i innymi drobnoustrojami. Neutralizuje wolne rodniki tlenowe chroniąc Cię przed alergią, astmą, chorobami układu trawienia, serca, neurologicznymi, przed miażdżycą, rakiem i jeszcze 600 innymi chorobami. Chroni przed fotostarzeniem się skóry i całego organizmu jakiego doświadczasz w wyniku szkodliwych fal promieni słonecznych.

Składniki Ocena21 w badaniach naukowych wykazują niezwykle silne właściwości leczniczei przeciwnowotworowe. Kompozycja morskich alg, aloesu, pau d’arco z ekstraktem buraka, marchwi, borówki, winogrona oraz kompleks karotenoidów i minerałów pochodzących z alg, to unikalne połączenie i ewenement na skale światową.

Ocean 21 jest najlepszym obecnie suplementem na rynku europejskim dla osób z różnego typu schorzeniami m.in. miażdżycachoroby sercastresdepresjazakażenia, choroby układu moczowo-płciowego, alergia, astma, gruźlica, łuszczyca i nowotwory.

Dzięki bogactwu 200 składników odżywczych, walczy z tymi chorobami sięgając głęboko do ich przyczyny. Leczy i usuwa skutki chorób degeneracyjnych lokalizując miejsce powstania – przyczyną.

Dzięki tym właściwościom na rynku Węgierskim i w Unii Europejskiej, zajął pierwsze miejsce w sprzedaży wypierając na niższe pozycje sok noni i inne suplementy!

Jak dawkować?

Profilaktyczna dawka Ocean21 (946 ml) , to 30 ml, czyli pełna nakrętka opakowania. W zależności od jednostki chorobowej i stanu zdrowia dawkowanie jest większe.
Przy dawce profilaktycznej opakowanie wystarcza na ok. 1 miesiąc.

Można również stosować Ocean21 w następujący sposób:
określona dobową dawkę wlać do butelki z wodą mineralną i taki napój wypić w ciągu całego dnia. Ponieważ Ocean21 jest przyjemny w smaku, tak wypijany drink stanie się dla Ciebie przyjemnością.

Podobnie jak wszystkie produkty CaliVita International możesz w bezpieczny sposób łączyć Ocean21 z innymi suplementami, lekami i żywnością.

OCEAN21

Aby oczyścić organizm i podnieść poziom hemoglobiny we krwi, wystarczy profilaktycznie pić każdego dnia na czczo miarkę (30ml) OCEAN 21, bogatego w zestaw ponad 200 naturalnych składników roślinnych, a w tym niezwykle odżywcze algi. Ocean 21 to kolejny płynny produkt firmy CaliVita, produkowany w nowoczesną technologią, posiadający certyfikat GMP , będący zatem w najwyższej klasie wśród suplementów!

Wiele tego typu suplementów produkowanych jest nadal w tradycyjnej technologii – pasteryzacji, co znacznie zmniejsza ich wartość odżywczą oraz leczniczą dla Twojego organizmu. Należy przy tym wspomnieć i pamiętać, iż obróbka termiczna w wysokiej temperaturze (gotowanie, pasteryzowanie) wywołuje zmianę struktury rośliny, jej wygląd, kolor i nawet smak, zmieniając nawet jej potencjał energetyczny. W tym miejscu pomyśl jak wygląda truskawka naturalna, poddana mrożeniu i poddana obróbce termicznej w pasteryzacji – truskawka z kompotu. Sam oceń wygląd, zapach i jej smak.

Oczywiście, obróbka termiczna rozrywa związki chemiczne między elementami mineralnymi a chelatorami, białkami, węglowodanami, tłuszczami nienasyconych i enzymami. Na skutek tego takie “rozerwane” substancje mineralne ze związków organicznych, przemieniają się w nieorganiczne i ciężko przyswajalne formy. Dotyczy to szczególnie takich elementów jak wapń, żelazo, jod i wiele innych. Takie nowopowstałe związki chemiczne stanową centrum powstawania kamieni w nerkach, wątrobie, woreczku żółciowym. Przemieniony wapń na formie toksyczna, odkłada się w ścianach naczyń krwionośnych i tkance łącznej (ścięgna, wiązania). Żelazo źle się przyswaja i rozwinąć może się u Ciebie anemia, chromu w gotowanych produktach w ogóle nie ma, zatem narażony jesteś na rozwój cukrzycy…

Ponieważ żywienie współczesnego człowieka jest bardzo ubogie w surowe warzywa, owoce czy soki, dlatego tzw. dodatki żywieniowe z zawartością naturalnych ekstraktów i najważniejszych składników dla zdrowia, są tak bardzo ważne dla Ciebie w codziennej diecie.
Druga sprawa to informacja, że Twój organizm to skomplikowany “bioreaktor”: przyswoi surowe owoce np.  algi, aloes, marchew, burak, żurawinę, borówki, noni (również liofilizowane owoc), rozszczepi je i “da Tobie  ich energię”. Wydobyć tę energię z gotowanego czy pasteryzowanego owocu, Twój organizm nie jest w stanie!

Teraz łatwo uświadomisz sobie, że podczas obróbki termicznej, pożywienie traci swój potencjał bioenergetyczny –  zanika najcenniejszy jego składnik  – BIOPLAZMA.
Z punktu widzenia ewolucji, takie pożywienie spada na niższy poziom i staje się podobne do substancji nieorganicznej, tracąc swoje naturalne struktury oraz właściwości. Już nie jest w stanie utrzymać “porządku życiowego” i skutecznie przywrócić homeostazy jak czynią to pokarmy naturalne. Wiele firm jednak tego nie czyni i produkuje na masową skalę tańsze  produkty zastępcze, półsyntetyczny oraz  pasteryzowane nazywając je i opisując  nadal jako lecznicze…
Na pytanie, jak zadziałają takie suplementy  i czy spełnią one w pełni swoją rolę w Twoim organizmie, możesz już sam sobie odpowiedzieć.
Dlatego tak bardzo ważne jest, abyś spożywał jak najwięcej naturalnych produktów!
W celu ich uzupełnienia szukaj też  najlepszych do tego suplementów, spełniających podstawowy warunek – unikanie obróbki składników roślinnych w wysokich temperaturach i unikanie pasteryzacji.
Wiesz już, że  najlepsze firmy podczas produkcji swoich suplementów starają się utrzymać w nienaruszonym stanie wszystkie naturalne formy leczniczych  białek roślinnych  (w tym chelatów), węglowodanów, tłuszczy nienasyconych oraz enzymów. Do tych wyjątkowych firm, dbających o najwyższą jakość swoich suplementów, należy CaliVita International wraz ze swoimi najnowocześniejszymi jak dotąd odżywkami w płynnej postaci np. OCEAN 21