Pokarm ludzi trzeciego tysiąclecia

Algi morskie zawarte w Ocean 21 zawierają chlorofil  – jeden z czterech znanych w przyrodzie najsilniejszych  fitozwiązków przeciwnowotworowych, wszystkie witaminy i minerały znajdujące się w wodzie morskiej. Mają silną zdolność wchłaniania ich z wody i koncentrowania we własnym wnętrzu. Zawierają te substancje w najbardziej przyswajalnej, chelatowej formie, “zaadoptowane” już przez roślinny organizm. Posiadają w wysokim skoncentrowaniu cenne dla zdrowia bioflotony, bez których żadna żywa komórka, nie może zdrowo funkcjonować.

W porównaniu z innymi roślinami, rośliny oceaniczne zawierają najwyższą różnorodność i silne skoncentrowanie składników odżywczo-leczniczych. Stąd nazywane są “pokarmem ludzi trzeciego tysiąclecia“. Spożywając je, z łatwością bez jedzenia można przetrwać na bezludnej wyspie.

Kiedy włączysz do codziennej diety około 5 gram alg, Twój posiłek będzie wypełniony w niezbędne składniki odżywcze i lecznicze na cały dzień. Profilaktyka to 1 miarka 30 ml OCEAN21. W niej znajduje się ponad 3,1 grama alg. Jeśli leczniczo podasz 2 miarki OCEAN21 dziennie po 25 ml, uzyskasz łącznie dawkę leczniczą 50 ml, w której będzie 5,2 grama alg w 8 rodzajach. Szczególnie istotne dla Ciebie jest to, że glony przebogatym źródłem żelaza, wapnia i jodu. Z powodu dużej ilości jodu, u osób z nadczynnością tarczycy nie zaleca się stosowania OCEAN21.

Ocean21 doskonale uzupełnia i wspomaga warzywno-owocową Terapię sokami doktora Gersona.

Zawierają wielokrotnie więcej wapnia niż np. mleko. Roślina nazywana sałatą morską Ulva lactuca zawiera 25 razy więcej, a Alaria marginata 4 razy więcej żelaza niż wołowina. Od 10 – 25% masy glonów, to cenione białko roślinne.