E – recepty
NATURALNE SUPLEMENTY

A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S T U W Z

R

RAK ( nie lecz się sam na własną rękę – skontaktuj się ze specjalistą)

Wiele osób chce zaoszczędzić i kupić jeden produkt na wszystko. Nie ma takiego produktu ani leku.
Rak – nowotwór to groźny przeciwnik i aby mieć szanse z nim wygrać, należy organizm wyposażyć w jak najwięcej naturalnych składników obronnych, tak aby najpierw oczyścić go z toksyn i pasożytów, dalej wzmocnić obronność i zatrzymać rozrost komórek nowotworowych, a dopiero w kolejnej fazie, po spełnieniu powyższych czynności, będzie możliwe stopniowe cofanie się rozrostu komórek do jego zaniku włącznie. Cały proces może trwać nawet 1-2 lata. Na leczenie naturalne trzeba więc przeznaczyć sporo czasu nie czekając na skutki leczenia szpitalnego, aby nie dopuścić do sytuacji, że jest już zbyt późno.
Nie mamy 100% gwarancji, że się uda, ale zawsze jest szansa i nadzieja. Zbyt wiele czynników sprzyja rozwojowi chorób nowotworowych rozwijających się w organizmie od lat: złe żywienie, zatrucie organizmu toksynami, lekami, zniszczenie mikroflory antybiotykami, infekcje pasożytnicze, stres, osłabiona immunologia itd… Nie można zlikwidować ich w ciągu tygodnia, dwóch czy 1 miesiąca, a czasu jest zwykle coraz mniej, bo choroba wciąż postępuje. Wiele naturalnych składników naprawczych działa dopiero po 6-7 miesiącach, zatem im szybciej zaczniemy stosować suplementy, tym większe szanse zatrzymania lawinowego rozwoju raka , poprawy zdrowia, wzmocnienia układu obronnego , regeneracji komórek i wyzdrowienia.
Stąd tak bogata lista produktów naturalnych, które działają na większość z przyczyn choroby, dając szansę na szybkie i nieszkodliwe działanie bez skutków ubocznych. Przykry jest jednak fakt, iż większość lekarzy nie mówi swoim pacjentom o możliwości tego typu wspierania sił obronnych organizmu. Jest to przede wszystkim brak wiedzy na temat medycyny naturalnej i jej składników leczniczych wśród lekarzy (to wynik sprzeczności interesów firm farmakologicznych, aby szkolić lekarzy w temacie naturalnych składników leczniczych), bojaźń przed opinią środowiska kolegów lekarzy, jak również duża ignorancja w tym temacie samych lekarzy onkologów. Znane nam sa liczne historie z życia naukowców, niszczonych i zaszczuwanych przez środowisko medyczne tylko dlatego, że mieli pozytywne wyniki doświadczeń i leczyli tysiące zgłaszających się do nich ludzi stosując enzymy, witaminę C, witaminę E , krzem czy np. tlen. Większość pacjentów czeka do końca licząc na cud klasycznych metod i myśląc, że w ten sposób oszczędzą sobie „zbędnego” w ich mniemaniu wydatku, na wspomaganie organizm w walce z chorobą suplementami. Kiedy jednak organizm dobity chemią niknie w oczach, lekarze „rozkładają ręce”, wtedy dopiero natychmiast rodzina poszukuje „eliksiru życia” dla chorego – często kupując tylko jeden składnik, a to stanowczo za mało, szybko zadziałać. Jak kończy się historia – często natura nie zdąża, ponieważ choroba jest już nadmiernie rozwinięta i a komórki namnażają się lawinowo. W wielu przypadkach, gdzie w kuracji stosuje się równocześnie kilku „zawodników” – wiele składników naturalnych – szanse są znacznie większe i często dochodzi do poprawy zdrowia. W przyrodzie jest ogrom tego typu wspaniałych składników leczniczych, ale one muszą mieć również szanse na swoje działanie – muszą otrzymać odpowiednią ilość czasu na przeprowadzenie oczyszczania, regeneracji, na zatrzymanie rozrostu komórek, a dalej działając, zmniejszają rozmiary choroby nowotworowej, do jej zaniku włącznie. Osoba, która wyszła z choroby nowotworowej zawsze powinna być czujna i obligatoryjnie powinna stosować PROFILAKTYKĘ.
Do końca życia osoba taka jest zagrożona i powinna utrzymywać dawki profilaktyczne naturalnych suplementów wraz z odpowiednim – zdrowym stylem życia i dietą zgodną z grupą krwi.
Renata Zarzycka – ZnanyLekarz.pl
ZenThonicOcean 21
Shark AidPolinesian Noni
ImmunAidC1000 Plus
Liquid C+AC Zymes
AC Zymes PlusProbioBalance
Garlix MaxPro Selenium
Vitamin EMega Zinc
Chelated ZincDetox Patch
Dieta zgodna z GRUPĄ KRWIDigestive Enzymes
Mega qProtectCo Q10 Lozenges
Super Co Q10Mega Co Q10 Plus
NopalinOxyMax
Curcuma ProOmega 3 Concentrate
ParaProteX

Raynoda choroba (zaburzenia krążenia krwi w kończynach, zimne ręce i nogi pod wpływem emocji lub zimna)

OxyMaxOmega 3 Concentrate
qProtectSuper Co Q10
Mega Co Q10 PlusCo Q10 Lozenges
Ocean 21Polinesian Noni
Super Mega 50C500
C1000 PlusLiquid C+
Detox PatchWhite Willow

Refluks żółci

Green CareSpirulina Max
AC ZymesAC Zymes Plus
ProbioBalancePapaya Plus
C500C1000 Plus
Liquid C+Super Mega 50
Beta Carotene 9000Vitamin E

Retinopatia cukrzycowa oraz retinopatia u wcześniaków (podawać suplementy matce karmiącej)

Lutein PlusVitamin E
Beta Carotene 9000Omega 3 Concentrate
Shark AidC Plus
C500C1000 Plus
Liquid C+qProtect

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

Pure YuccaJoint Protex
NopalinOmega 3 Concentrate
Shark AidC500
C1000 PlusLiquid C+
Strong BonesCalcium Magnesium Plus
Curcuma ProGarlic Max